Altın Kalpler Yardım Derneğinin
Altın Kalpler Yardım Derneğinin "Şehit Aileleri" yararına düzenlediği müzayede otelimizde gerçekleşti!

Mardin Erdoba Elegance Hotel’ de düzenlenen açık arttırma usulüyle yapılan müzayedede bir araya gelen Altın Kalpler, birbirinden nadide antika eserleri şehit ailelerine yardım amacıyla satın aldı.

Şehit aileleri ve eğitim yardımı için düzenlenen gecenin davetiye ücreti 200 TL olarak belirlenmişti. Davetiye gelirlerinin 51 bin TL olduğu, bu gelirin 11 bin TL’si ile köy okulunun yenileneceği, geriye kalan gelirin ise müzayededen gelen gelirle birlikte şehit ailelerine verileceği belirtildi.

Dernek yetkilileri geceden elde edilen gelirin Mardin Valiliği’ne verileceğini ve yardımın valilik tarafından yapılacağını sözlerine eklediler.

Gecede sanatçı Nur Ertürk sahne aldı ve böyle anlamlı bir gecede Mardin'de olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Mardin Valiliği ve Altın Kalpler Yardım Derneği işbirliği ile düzenlenen anlamlı geceye Mardin Vali / Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman ve Hanımefendi Gülseren Yaman, Devlet Eski Bakanı Halit Dağlı ve Altın Kalpler Yardım Derneği Başkanı eşi Şenay Dağlı ile birlikte çok sayıda davetli katıldı.

Başka bir program için otelimizde bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sn. Cevdet Yılmaz da kısa süreliğine yardım programına katılarak böyle anlamlı bir projede emeği geçenleri tebrik etti.


0 Yorum

× Bilgi! Henüz Yorum yazılmamış.İlk yorum bırakan sen ol..!

Yorum Bırakın

Aşağıdaki formun tüm alanlarını doldurunuz ve bize bu yazı hakkında ne düşündüğünü bildiriniz.