Hakkımızda

Erdoba Elegance Hotel & SPA 2011 yılında Mardin’de ilk ve tek 5 yıldızlı otel olarak sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Eşsiz mimari yapısı, konforlu konaklama, aktivite salonları, kongre merkezi ile seyahatlerinizi keyfe dönüştüreceğiniz Erdoba Elegance Hotel & SPA, siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.

Kalite ve güler yüzün buluştuğu Erdoba Elegance Hotel & SPA, sizleri lüks, konfor ve zarafet ortamında ağırlamaktan mutluluk duyacaktır. 

Mardin kent merkezinde konaklama, düğün, SPA, cafê de jardin, eğlence, spor, yöresel ve dünya mutfaklarından farklı lezzetlerle buluşacağınız yeni yaşam merkezi Erdoba Elegance Hotel her anınızı unutulmaz kılmayı hedefliyor.

 

-MİSYONUMUZ-

Erdoba Elegance’ın en önemli misyonu, konukları için güzel anılar üretmektir. Çevre bilinci ve toplam kalite inancı içinde insan kaynağımızı, teknolojiyi, bilgiyi en etkin ve verimli şekilde kullanarak, akılcı ve öncü yaklaşımlarımızı sürdürerek, gelir ve istihdam yaratarak ülkemizin, konuklarımızın, çalışanlarımızın ve ortaklarımızın menfaatlerini en üst seviyeye yükseltmektir.

 

-VİZYONUMUZ-

Üstün hizmet kalitemiz ile yerel ve uluslararası misafirlerimizin memnuniyetini en üst seviyede karşılayarak sürdürülebilir kılmaktır.

 

-KALİTE POLİTİKAMIZ-

Misafirlerimizi odak noktası kabul ederek istek, beklenti, şikayet ve ihtiyaçlarının araştırılıp bunlara uygun hizmetlerin planlanmasını ve kaliteli hizmet verilmesini sağlamaya çalışmaktayız.

Gıda güvenliği ilkelerine uygun ürün ve hizmetler sunarken, misafir ve çalışanların tüketimine sunuluncaya kadarki tüm aşamalarda gıda güvenliğini sağlamak için ulusal yasalara ve uluslararası standartlara uygun olarak hareket etmekteyiz.

Stratejik İnsan Kaynakları yönetimi ile Erdoba Elegance çalışanlarının bilinçli, işleyişe katılan yapılarını ve kişisel gelişimini sağlamak, ileri götürmek ve yetkinliğini arttırmak için düzenli eğitimler vermekteyiz.

Sürekli yenilenen ve değişen şartlara ayak uydurabilmek için sürekli araştırmalar yapıp eğitimlerimizi de bu doğrultuda yapmaktayız.

Kaliteyi ölçülebilir hale getirmek, sonuçlar arasında bağlantı kurarak verilen hizmetlerle ilgili sürekli bir biçimde sistemin iyileştirilmesini sağlamak için hedefler belirleyip çalışanlarla yönetimin birlikteliğini sağlamaktayız.

Faaliyetlerimizden kaynaklanabilecek kirliliği önleyerek çevreyi korumakta ve bu alanda örnek olmaya çalışmaktayız.

İş Sağlığı ve Güvenliği bilinci içerisinde, tüm paydaşlarımıza sağlıklı ve güvenli bir ortam sağlamayı hedeflemekteyiz.