Masaj Hizmetleri

Hayatın yoğun temposundan uzaklaşarak, Uzak doğulu uzman terapistler eşliğinde dünyanin en gözde spa terapileri ve masajlarını deneyimleme fırsatlarını yakalabilirsiniz.
* Aroma Terapi Masajı  

* Bazalt Taş Masajı  

* Bali Masajı  

* Ayurveda Masajı  

* Thai Masajı  

* Refleksoloji Masajı

Türk Hamamı

Geleneksel Türk kültürünü yansıtan çağdaş, hijyenik ve özenli hizmetiyle Türk Hamamı vücuduna özen gösterenler için, özel bir mekan. Otel içi ve otel dışından gelen bütün misafirlerimiz bu fırsattan faydalanabilmektedir.

Uzmanlara göre düzenli yapılan kese ve masajlarla vücudun nefes alışverişinin daha rahat ve akıcı bir hale getirmekte, kan dolaşımının yeterli olmamasından kaynaklanan ağrıların giderilmesinde zincirleme bir reaksiyonla kan dolaşımının düzenli hale gelmesinde önemli bir rolünün olduğu öngörülmektedir.

Sauna & Buhar Odası

Sauna; "kuru buhar banyosu" olarak tanımlanabilir. Saunada sıcaklık genellikle 80°C ila 110°C'dir. Aşırı sıcak ile terleme yoluyla vücuttan toksik maddelerin atılmasını, gözeneklerin temizlenmesini sağlamaktadır. Sauna dolaşım sistemini hızlandırarak toksin atmanızı ve oksijenin hücrelere daha yoğun gitmesini sağlar.

Buhar Banyosu ile birlikte, cildinizdeki ölü hücreler dökülerek yenilenir ve genç hücrelerin ortaya çıkması pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar. Solunum yollarınız buharın sağladığı nemle yumuşar, nefes almanız esans veya herbal faydalı bitkilerle kolaylaşır. Buhar Banyosu yumuşaktır, yüksek ısı olmaması kullanıcılara kolaylık sağlar.. Yormaz ve dinlendirir. 

Yüzme Havuzları

Hijyenik,ısıtmalı  geniş ve ferah dinlenme ve güneşlenme  alanlarıyla; yüzerken suyun enerjisini hissedeceğiniz açık ve kapalı yüzme havuzlarımız ve jakuzi çocuk havuzumuz bulunmaktadır.

Yaz sezonunda açık yüzme havuzu saat 18:00’a kadar, kapalı havuzumu saat 23.00’a kadar açıktır.

Yüzme havuzlarımızdan otel içi misafirlerimiz ve dışardan katılım gösteren misafirlerimiz de faydalanabilir.

Fitness & Kardio

Sizler için en iyi ekipmanları tercih ederek kurduğumuz makine parkurlarında, verimliliği yüksek ve çok yönlü çalışmalar yapmanıza olanak sağlayan profesyonel bir ortam hazırladık. 

BODYBUILDING : Alanında uzman antrenörlerle amacınız doğrultusunda %100 verimlilik ile çalışmalar yapabilirsiniz.

STÜDYO ÇALIŞMALARI : Gruplar halinde çeşitli programların sunulduğu çalışmalarla hedefinize daha kolay ulaşabilirsiniz.

PILATES & YOGA : Gerek özel gerekse gruplar halinde yapılan pilates&yoga programlarına katılabilirsiniz.

PERSONEL TRAINER : Bireysel antrenörle yaplan özel derslerle amaca yönelik yapılan çalışmalara katılabilirsiniz. 

Cross Fitness

CrossFit; halter, jimnastik ve atletizm branşlarının kombine edilmesinden oluşan bir egzersiz sistemidir. Amaç; klasik fitness antrenmanlarından farklı olarak sadece kası şekillendirmek değil. Aynı zamanda kasların işlevsel kullanılmasını sağlamak, güç ve kondisyonda eş zamanlı artış kazanmaktır. CrossFit temel olarak kısa zamanda fiziksel kapasitemizi artırmakla ilgilenir.

Deneyim ve Profesyonel hocalarımızla dilerseniz bireysel, dilerseniz grup çalışmalarından faydalanabilirsiniz.

Squash Kort